Steroid Al
Hurtownia materiałów budowlanych - DERMEX
DERMEX - Hurtownia Materiałów Budowlanych

Firma

 

Profil firmy

DERMEX Sp. z o.o.  –  jest liczącą się na rynku firmą budowlaną. Nasz siedziba znajduje się w Chełmku. Firma rozpoczęła działalność w połowie 1989 r. , startując niemalże od zera. Zarząd firmy przez lata dbał o to aby stworzyć firmę prężną, stabilną i o ustalonej randze.

Dzisiaj DERMEX Sp. z o.o. to firma o dużych możliwościach organizacyjnych i wykonawczych. Działamy w sektorze budowlanym, handlowym i energetycznym. Zatrudniamy doświadczoną o wieloletnim stażu kadrę kierowniczą, ale również wysoko kwalifikowanych pracowników wykonawstwa.

Posiadamy 23 letnie doświadczenie w zakresie budownictwa zarówno przemysłowego, usługowego jak i mieszkaniowego.

W zależności od potrzeb Inwestorów wykonujemy zarówno obiekty nowe „pod klucz” jak również adaptacje, rozbudowy i remonty istniejących budynków i budowli.

Wykonujemy prace ogólnobudowlane i instalacyjne /instalacje centralnego ogrzewania, instalacje wentylacji, instalacje wod.kan, , instalacje hydrantowe, instalacje sprężonego powietrza, instalacje elektryczne, instalacje klimatyzacyjne/.

DERMEX Sp. z o.o. to gwarancja kompleksowej, profesjonalnej obsługi dzięki połączeniu długoletniego doświadczenia z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.