Steroid Al
Chełmek, Hurtownia budowlana, tel. 33 846 12 91
DERMEX - Hurtownia Materiałów Budowlanych

Hurtownia budowlana - Chełmek

W naszej hurtowni materiałów budowlanych posiadamy szeroki asortyment produktów budowlanych. Z naszymi partnerami biznesowymi wypracowaliśmy korzystne warunki współpracy dzięki czemu nasza oferta to produkty w atrakcyjnych cenach.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniem rynku hurtownia budowlana Dermex,
z centralnymi magazynami w mieście Chełmek, posiada również w swojej ofercie liczne produkty w promocjach, w tym doskonałe papy termozgrzewalne dostępne na terenie powiatu miasta Oświęcim.

Nasza oferta to m.in.:
papy, membrany PVC, izolacje fundamentów, dachówki (gonty), materiały izolacyjne, sucha zabudowa, palniki, systemy ochrony, systemy renowacji, systemy uszczelniania, kleje, farby, zaprawy, gładzie, piany montażowe, siatki, akcesoria.

Aktualnie w promocji

Rury kanalizacyjne - najtaniej!!
w naszej ofercie: kanalizacja zewnętrzna i wewnętrzna . Pełny asortyment - najtaniej w okolicy !!!

Płyta gipsowa biała, impregnowana, ogniowa 12,5/1200/2600 RIGIPS
Płyty gipsowo-kartonowe (A / GKB)
Płyty te przeznaczone są do wykonywania okładzin ścian i sufitów na konstrukcji metalowej, przedścianek, ścian działowych i sufitów podwieszanych, suchego tynku na kleju gipsowym.
MegaBitum MASA POWŁOKOWA 10kg

MegaBitum MASA POWŁOKOWA 10kg Służy do wykonywania powłok izolacyjnych przeciwwodnych średnich. Do renowacji i konserwacji pokryć dachowych z pap. Do bezspoinowej powłoki hydroizolacyjnej dachów na podkładzie z papy. Do izolacji średniej podziemnych części budowli. Do laminatów w tym zbrojonych tkaninami technicznymi) które uszczelniają dna zbiorników wody przemysłowej.

Folia kubełkowa fundamentowa
Folia kubełkowa fundamentowa
NAJTAŃSZY W OKOLICY GAZ PROPAN - BUTAN 11kg

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ GAZU ZA NAJNIŻSZĄ CENE W OKOLICY

 

 

SIATKA Z WŁÓKNA SZKLANEGO 145 ŻÓŁTA, 150 POMARAŃCZOWA

SIATKA Z WŁÓKNA SZKLANEGO